Gravitācijas spēks!

Rīts sākās kā visi pārējie- brokastis, somu paņemšana, autobu… Nē ! Mašīna ar turku puisi, kurš mūs visu dienu vizinās pa Rotterdamu . Puisis bija vēstures skolotājs un vēl piestrādā par brīvprātīgo daudzās vietās. Es un Linda un Anda šokā par tik jauku un mīļu cilvēciņu!

Ierodoties pēc 30 minūšu gara ceļa Rotterdamā, klausījāmies puiša stāstos, par to , kā visa Rotterdama ir atjaunota pēc bombardēšanas Otrā pasaules kara laikā. Pilsēta ir moderna un ļoti apdzīvota. Uzzinājām, ka Nīderlandē populāras ir tulpes, koka tupeles, siers un vējdzirnavas. Suvernīrus ar šadām lietām var atrast jebkur ejot! Pusdienās devāmies uz turku mazu restorāniņu, pat apēst nevarējām, bet porcijas bija sātīgas un tik ļoti garšīgas. Tas ir jānogaršo ! Pēc visu dzirnavu un policijas iecirkņa un domes apmeklējumiem, devāmies vakariņās pie turku ģimenes.

Tas bija kā satikt sen nesatiktus cilvēkus. Viņi bija ļot laipni un mīļi. Turkiem pierasts visu ko dāvināt un dot citiem, dēļ viņu ticības, tādēļ mēs arī tikām apdāvināti ar mazām dāvaniņām.

Interesanti ir tas , ka turki vienmēr ielūdz kādu vakariņās, un ciemiņš nekad nevar palikt bez ēdiena vai dzeramā.Vakara garumā, paēduši kārtīgu turku ēdienu, izdzērām vairākas turku tējas , kuras bija atšķirīgas un garšīgas.

Pēc skaistajām vakariņām, un atvadām no ģimenītes, devāmies uz mašīnu un es, Luīze, pierādīju, ka gravitācija pastāv! Kāpjot mašīnā , mistiskā veidā nonācu blakus tai uz asfalta. Smieklu pilna mašīna visu ceļu.

Vakarā, protams, FUTBOLS! Visi Nīderlandieši fano lai uzvarētu, jo tā ir viss nozīmīgākā spēle
pret Vāciešiem. Dodamies fanot pēc kārtīgas superduper dienas.

 

Autors: Luīze Reuta

Advertisements

One comment on “Gravitācijas spēks!

  1. Inese saka:

    Ļoti feins apraksts, prieks lasīt, kā Jums iet! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s