Pirmais solis Nīderlandē

11.Jūnijā jau bijām iekārtojušies hotelī Mitland un 6:30 devāmies pirmajās brokastīs Nīderlandē, Utrecht. Pēc tām devāmies uz Utrecht universitāti, lai kārtotos priekš izstādes- olimpiādes. Uz dēļiem pielikām plakātus, sakartojām galdus uz kuriem jau bija uzlikti mūsu valsts karogi, un varējām sākt.

Cilvēki nāca un jautāja par ko ir mūsu projekts. Visu dienu sedējām pie saviem galdiņiem līdz atnāca pirmie žūrijas pārstāvji. Žūrija katru galdiņu apmeklē četras reizes, dažus jau šodien, bet dažus rītdien.

Ap 11:00 notika atklāšanas ceremonija, tika pārgriezta lente, kā arī no katras valsts izsaukti divi pārstāvji , un paņemot podiņu ar zemi, to iebēram podā kurā auga koks. Kā arī , redzējām Meksikas dejas. Pēc tā devāmies skatīties kā pārgriež sarkano lenti un devāmies atpakaļ prezentēt savus projektus.

Ap 18:00 devāmies pirmajās vakariņās universitātē. Pēc tām noklausījāmies uzrunu un devāmies uz hoteli.

Lai nesēdētu Hotelī, aizbraucām uz pilsētas centru. Ļoti iecīnietu vietu, ar kanālu ap kuru apkārt ir veikaliņi un kafeijnīcas.Izbaudijām pirlsētiņas centru, kurš izskatījās pēc mazas Venēcijas kopijas.

Tāda bija mūsu pirmā diena, jeb pirmais solis Nīderlandē.

Autors: Luīze Reuta

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s